nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

İstanbul’un Göktürk semtinde bulunan Göktürk nakliyat firmamız her türlü nakliyeye ev sahipliği yapmaktadır. Evden eve, evden depoya, ofisten ofise, şehir içi ve şehirlerarası nakliye yapılmaktadır. Nakliye için aranan şartlar önemlidir. Bunlardan en önemlisi de kaliteli hizmet ve profesyonel taşımacılıktır.
Ev taşımanın zorluklarını herkes bilir. Hatta bunun için taşınmaktan vazgeçenler bile vardır. Artık Göktürk evden eve nakliyat firmamız olduğu için taşınmak eskisi gibi zor değil. Eşyalarınızı sizin istediğiniz gibi de-monte edip sizin istediğiniz gibi ambalajlayıp, istediğiniz gibi yerleştiriyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bizim ile irtibat halinde olmanızdır.
Ev taşıma konusunda birçok firma faaliyet göstermektedir. Bunlardan kalite olarak aralarından sıyrılmış olan Göktürk evden eve nakliye yapan firmamızın farkını sizde taşınmaya karar verdiğinizde göreceksiniz. Kalite, asla tesadüf değildir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile diğer firmalar arasındaki gerçek farkı ortaya koymaktadır.
Nakliye işinde kalite, doğru hizmetin önemli olduğu kadar tecrübe de önemlidir. Taşımacılık sektöründe gereken tecrübeye fazlası ile sahibiz. Yılların ardında memnun müşteriler ve kaliteli hizmetimizi miras bırakmak temennimizdir.
Nakliyede teknolojinin kullanılması mühimdir. Ağır ve hassas eşyaların taşıma asansörü ile taşınması gerekir. Aksi halde eşyaların zedelenmesi, hasar görmesi mümkündür. Bizim firmamız teknoloji bakımından da diğer firmalardan ayrılmaktadır. Eşyalarınız aynı bıraktığınız kalitede teslim edilir.
Nakliye yapılmadan önce sözleşme yapılması tarafların hakkını savunabilmesi açısından önemlidir. Hak talep etmek için sözleşme her şartta, her koşulda olumlu haklar doğurabilir. Tarafların sorumlulukları sözleşmede açıkça belirtilir. Doğan anlaşmazlıklarda sözleşmeye başvurulabilir. Taşınma işi başlamadan tüm şartlar konuşularak sözleşme yapılmalı ve taraflar tarafından imzalanmalıdır. Eğer iyi bir nakliye firması ile anlaşılmamış ise kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bizim kalitemiz nakliye anlayışımızdan bellidir. Sizin için geriye tek kalan bizi tercih etmenizdir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir