nakliyat

Güneşli Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Güneşli evden eve nakliyat firmamız 2006 yılında Güneşli bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermek için kurulmuştur. Nakliyatlarınızı kısa ve güvenilir bir şekilde her bütçeye uygun biçimde yapmaya özen gösteririz. İstediğimiz şey müşterilerin taşıma işinden sonra bize memnuniyetlerini belirtmektir. Taşıma işini anlatacak olursak öncelikle taşımacılık işine uygun üretilmiş araçlar ve konusunda uzman olan çalışanlarımızla beraber profesyonel bir ev taşıma olanağını sunmaktayız.

Eşyalarınızın paketlenmesi, montajlanması, sökülüp taşındıktan sonra tekrar bağlanması, eşyalarınızın yeni evde istenilen yere konulup bağlanması eğer olursa özel ricalarınızı yapabiliriz. Siz sadece bize güvenin ve taşıma işlemleri sırasında tereddüt etmeyin. Bu süre zarfında eşyalarınızda meydana gelmiş sorunları üstleniyoruz. Bunun garantisini kesinlikle verebiliriz.
Güneşli evden eve nakliyat, sadece İstanbul ilçeleri arasında ki nakliyat işlerine ek olarak şehirlerarası nakliyatla da ilgilenmektedir. Kurulduğundan bu yana bu hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız şehirlerarası nakliyat için uygunlaştırılmıştır. Sallanmaya, çarpmaya karşı önlemler içlerinde alınmıştır.

Şehirlerarası taşımacılıkta fiyatlarımız diğer firmalara göre daha karlı çıkmanızı sağlar. Güneşli evden eve nakliyat sadece ev taşımacılığında değil, ofis, sanayi, tekstil gibi ürünlerin taşınmasında da size yardımcı olacaktır. Taşımacılıkta disiplinli, çalışkan ve güler yüzlü personeli ile daima size verilecek hizmetten memnun kalacağınızdan eminiz. Taşımadan önce ve taşıyacağımız yerde her zaman aynı özen gösterilir. Eğer eşyalarınız fazla ise paketlenme ve montajlanma süresi göz önünde bulundurularak önceden poşetleme yapılabilir. Müşteri temsilcimiz taşıma anında sizin görüşlerinizi ve önerilerinizi dikkate alır. Ekibimiz ise buna uygun bir biçimde yetiştirilen elemanları nakliyatta taşımaya almaya dikkat eder. Müşteriyi sıkıştırma durumu olmaz. Müsait olduğu bir zamanda taşıma işlemi başlar ve o şekilde tamamlanır. Size bir telefon kadar yakınız. Mail yoluyla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir