nakliyat

Halkalı Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Halkalı Evden Eve Nakliyat expertimiz eşyaların bulduğu eve ofise veya iş yerine gelip eşyaları boyutlarını ve ne tür eşyaların bulunduğunu not eder. Expertin gelmesinin amacı yalnızca fiyat amaçlı değil, iş yerindeki veya evdeki eşyaları görüp ona göre araç temin etmesi, sigortaya ödenecek olan miktarın belirlenmesi, taşıma yapılacak olan malzemelerin ne tür malzemeler olduğunu, eve, ofise veya iş yerine taşımak için gönderilecek olan eleman sayısının belirlenmesi için de gelmektedir.

Nakliyat işleminin en önemli bölümlerinde birisi paketleme işlemidir. Paketleme yapılırken çok yumuşak olan içinde hava keseleri bulunan ambalajların kullanılması gerekmektedir. Bu yumuşak ambalajlar eşyanızın hasar görmeden, zedelenmeden taşınmasını sağlanmaktadır. Paketleme işleminde kişisel hayatın özelliği açısından kıyafet amaçlı kullanılan eşyalar eğitimli bayan elemanlar tarafından; tahta veya demir gibi eşyalar ise eğitimli bay elemanlar tarafından paketlenmektedir.

Taşınma işlemi başlamadan önce tüm ev, iş yeri veya büro eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından sigortalanır. Sigorta süresi ise tüm eşyalarınız gidecek olan adrese ulaşana kadar sürmektedir. Taşıma işleminden bir gün önce deneyimli elemanlar ile birlikte eşyalarınızın araçlara istiflenme işlemi yapılır. Eşyalarınızın hasar, zarar görmemesi için araçlara istifleme işlemi çok önemlidir.
Halkalı Evden Eve Nakliyat firmamızda asansör sistemi kullanılmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi daha kolay taşınabilme imkânı sağladığı için uzun mesafeli taşıma işleri için kesinlikle asansörlü taşıma sistemi uygundur. Özellikle de koltuk, masa, televizyon ünitesi, sehpa gibi eşyaların üst katlara taşınması zor olduğundan asansör sistemi firmamıza ve sizlere daha hızlı ve daha güvenilir taşıma sunmaktadır. Dairenizin veya büronuzun uygun bir bölümünün, kapı veya pencerenizin önüne yük taşıma asansörü kurulmaktadır. Katınıza kadar eşyanız sökülmeden, zarar görmeden, kimseleri rahatsız etmeden ve herhangi bir hasar almadan eşyalarınız katınıza kadar taşınır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir