08 Haz 2019

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

18 yıllık tecrübemizle Arnavutköy Evden Eve Nakliyat taşımacılık alanında belirli bir noktaya ulaşmış, Güngören’de tanınmış ve iyi bir iş bilincine sahibiz. Firmamız müşterilerine haklılığını ve en iyi hizmeti verme düşüncesini benimsemiştir. Bugüne kadar hiçbir işi eline yüzüne bulaştırmayan firmamız aynı yolda, aynı istikrarla devam etmektedir. Firmamız bugüne kadar hiçbir memnuniyetsizlikle veya şikâyetle karşı karşıya kalmadan dürüst ve güvenilir şekilde kendini kanıtlamıştır. Firmamızın bu ana dek yüzlerce müşteri tarafından tercih edilmesinin sebebi yalnızca güvenilir bir çalışma değil nakliye çalışmalarımızın da uygun fiyatlı olmasıdır. Piyasa durumu, iş kalitesi ve ekonomik şartlar karşılandığında sizlerde firmamızı seçmekte geç kalmayacaksınız. Arnavutköy Evden Eve Nakliyat firmamız nakliyat konusunda kendini müşterilerine kanıtlamıştır. Deneyimli ve eğitimli çalışanları ile müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi kural edinmiştir. Deneyimli ve eğitimli çalışanları dışında teknolojiyi de yakından takip ettiğimiz için müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji bulunan araçlarımız ile sizlere güvenilir nakliye fırsatını sunmaktan gurur duymaktayız.
Arnavutköy Evden Eve Nakliyat, müşterilerini düşünerek sigortalı nakliyat güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı bir noktadan diğer noktaya en profesyonel şartlarda taşır. Türkiye’nin neredeyse her şehrine nakliyatımız vardır. . Şehirlerarası nakliyat konusunda çok özenli davranan firmamız her türden nakliye işleminde çalışabilecek bir ekibe sahiptir.
Nakliyat işleminde öncelikle eşyalara genel olarak bir bakıldıktan sonra paketleme işlemine başlanır. Eşyalar kesinlikle sınıflara ayrılarak paketlenmelidir. Kırılabilir olan eşyaların havalı ambalajlara sarılarak götürülmesi gibi tüm önlemler alınmaktadır. Paketleme işleminde hangi eşyanın hangi odaya gideceği önceden paketlerin üzerine yazılır ve paketleme işi tamamlanmıştır ve nakliye işlemlerine geçilir. Nakliye işleminde ise taşıma işlemi profesyonel ekibimiz tarafından yapıldığı takdirde kişisel eşyalarınıza verilen tüm zararlar firmamız tarafından ödenmektedir. Arnavutköy Evden Eve Nakliyat firmamızı seçmekle pişman olmayacaksınız.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir