08 Haz 2019

Esenler Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Evimizi taşımak kolay bir şey değildir. Alışılmış bir düzen vardır. Ve alışkanlık değiştirmek insan için her zaman zor olur. Tüm bu zorluğun üstüne bir de eşyalarınızı başka eve taşıyıp götürmek başlı başına yüktür. Bir sürü eşya, kutu bulmak, paketlemek, yerleştirmek. Her adımında zorlayıcı bir süreçtir. Tam bu aşamada devreye Esenler Evden Eve Nakliyat girmektedir. Bizler bu işin zorluğunun farkındayız ve sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.
İnsanlarımızda ”nakliye şirketi” denilince olumsuz bir algı mevcuttur. Sizin eşyalarınızı başkaları gelir, üstünkörü paketler ve yeni eve bırakıp giderler. Esenler Evden Eve Nakliyat olarak size yeni bir tanım sunuyoruz.

Bünyemizde güler yüzlü personeller çalıştırmak birincil misyonumuzdur. Çünkü nakliyecilerle sadece bir gün diyalogda olacaksınız ama sizler bize evinizi açmaktasınız. Bu konuyu hassaslıkla değerlendiriyoruz.
Esenler Evden Eve Nakliyat‘ı tercih etmeniz taşınırken size büyük kolaylık sağlayacaktır. Nakliyecilerin taşınanlarda yarattığı en büyük endişe eşya paketlemesidir. Bu sorunu tespit edip bunun üzerine eğiliyoruz. Her türlü eşyanız büyük titizlikle, kırılmayacak şekilde paketlenir. Bunun güvencesini sizlere sunuyoruz. Taşınmamasını istediğiniz eşyalar varsa onlar bırakılır ama haricinde her şey taşınır.

Personel güvenirliliğiyle, eşya paketlemeyle sınırlı değildir bizim görevimiz. Eşyaları toplamak kadar ağır ve hafif tüm eşyaları yerleştirmek hem yorucu hem de oldukça zaman alan bir iştir. Taşınan eşyaları yerleştirmede de omzunuzdan yükünüzü alıyoruz. Eşyaları toplarken eşyaların zarar görme olasılığı olduğu gibi eşyaları yerleştirirken de vardır. Bu aşamada oldukça dikkatli oluyoruz. Eşya sahiplerinin isteklerince yerleşim yapılmaktadır.

Anlattığımız gibi, taşınmanın her aşamasında sizlerin yanında yer alıyoruz. Oldukça yorucu bir işi zahmetsiz hale getirme misyonumuzla sizinleyiz. Siz keyfinize bakarken işleri Esenler Evden Eve Nakliyat’a bırakın.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir