08 Haz 2019

Kurtuluş Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Kurtuluş, İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan tarihi bir semttir. Bu tarihi semt içinde yer alan firmamız oldukça köklü bir yapıya sahiptir. Kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı çalışan kurtuluş evden eve nakliye firmamız, nakliye konusunda birçok tabuların yıkılmasına vesile olmuştur. Çünkü nakliye denilince kırıp dökülen eşyalar, pişmanlıklar ve memnun olmayan kişiler akla gelir. Ama bizim firmamız bu düşüncelerin bir tarafa atılmasında büyük oranda yardımcı olmuştur. Nakliye doğru yapıldığında amacına ulaşır. Eğer kişi taşınma sonunda memnun kalmamış ise bizim elimize geçen paranın helalliği tartışılır. Bizim öncelikli hedefimiz sizin memnuniyetiniz ve bizi tekrar güven ile tercih etmenizi sağlamaktır.

Nakliyenin önemi eşyaların sağlamlığından, zarar görmeyişinden ve alındığı gibi teslim edilmesinden anlaşılır. Gerçekten nakliye bu konuda çok önemli bir paya sahiptir. Eşyaların kişilerin nazarında değerleri ve bir hatıraları vardır. En azından bu hatıralara saygı için bile yatığımız işin öneminin farkındayız. Eşyalarınıza zarar vermeden, kırmadan, zedelemeden taşımak bizim asil görevlerimizden birisidir.
Eşyalarınızı ağırlık standartlarına göre asansörlü nakliyemiz kullanılabilir. Araçlarımızın içleri eşyalarınızın güvenliği için gerekli önlemler alınmış durumdadır. Yol şartları, hava şartları ve trafik şartlarını göz önüne alarak nakliyeyi gerçekleştiririz. Nakliyeyi gerçekleştirmede sizin istekleriniz bizim için yol gösterici olacaktır. İsteklerinizi çekinmeden direkt bize ve tecrübeli çalışanlarımıza iletebilirsiniz. Profesyonel iş tutumumuz tamamen sizin memnuniyetiniz içindir. Gerekli görüldüğü durumlarda nakliye sigortası ve sözleşmesi yapılabilir. Eğer eşyanın maddi külfeti ağır ise kesinlikle sigorta ve sözleşme yapılmalıdır. Eşyalarınızın taşınma sırası önemine göre değişkenlik gösterebilir. Acil olan bozulmaya yatkın olan eşyalara öncelik tanınabilir. Bizi tercih etmeniz, taşınma hususunda size büyük kolaylıklar tanıyacaktır çünkü profesyonel kalite nadide firmalarda görülen bir durumdur.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir