08 Haz 2019

Merter Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Merter, İstanbul’un Güngören ve Bahçelievler belediyelerine bağlı bir semttir. Tabir yerinde ise tam bir tekstil cennetidir. Toptancıların olması sebebiyle İstanbul’un en uygun semtlerinden birisidir. Merter evden eve nakliyat konusunda da bir hayli kendisinden bahsettirir. Ev, ofis nakliyelerinde ve diğer nakliyelerde Merter evden eve nakliyeden yararlanabilirsiniz. Her anınızda yanınızda ve hizmetinizdedir.

Merter evden eve nakliyat

Nakliyede kalite, çabukluk, güven, tecrübe çok önemlidir. Değerli eşyalarınıza da aynı sizin gibi özen göstermekteyiz. Sizin eşyanız bizim için, sizin kadar değerlidir. Şehirden şehre, evden eve, evden ofise ve ofisten eve taşıma yapılır. Hayvan, sebze, meyve, eşya taşınır. Taşmacılık ile ilgili hemen hemen her alanda yanınızda biz varız. Eşyalarınızın nakliye esnasında zarar görmemesi için bütün önlemleri almış bulunmaktayız. Örneğin; eşyaları araç içine zarar görmeyecek şekilde yerleştiririz. Taşımacılık adına her şeyi itina ve büyük bir özen ile yerine getirmeye yardımcı oluruz.
Taşınmak zor bir iştir. Ama bizim firmamız bu konuda oldukça iyi bir yere sahiptir. Bu zor işi sizin omuzlarınızdan kaldırmakta size yardımcı olmak isteriz. Ev sahiplerine ya da mal sahiplerine büyük oranda kolaylık ve rahatlık sağlarız. Ambalajlamada yardımcı olur, evin daha çabuk toplanmasına katkıda bulunuruz. Nakliye esnasında yol şartlarını ve hava durumunu dikkate alarak taşımacılığı en iyi şartlarda, en çok memnun olacağınız şekilde yapmaya çalışırız.
Taşımacılıkta başka bir önemli konu ise bozulacak ya da çözülecek gıdaların en son evden çıkıp, taşınılacak eve ilk gitmesidir. Böylece gıdalarınız asla bozulmayacak, hiç dolaptan çıkmamış gibi kalacaktır. Taşınılacak eve gelindiğinde mobilyaların kurulumu yapılır, eve istediğiniz gibi eşyalar yerleştirilir, düzen kurulur. Varsa şikâyetçi olduğunuz durumlar düzeltilir. Sizin intibanız, memnuniyetiniz bizim için çok değerlidir.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir