08 Haz 2019

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Mecidiyeköy İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan bir semttir. Mecidiyeköy’de ilk iskân, Abdülmecid döneminde Balkan göçmenlerinin buraya yerleştirilmesi ile başlar ve böylece bu semte Abdülmecid adından dolayı “Mecidiyeköy” adı verilmiştir. Firmamız işte böyle köklü bir yerden gelmektedir. Mecidiyeköy evden eve nakliye firması olarak gerek yerimiz gerekse hizmetlerimiz konusunda oldukça büyük bir yere sahiptir.

Nakliye işin içine girilmediği sürece kolay gibi görünen ama işin içine girildiğinde gerçekten uğraştırıcı bir iş olduğu anlaşılır. Nakliye yapılması gereken mal, ürün, eşyanın niteliği bozulmadan nakliye yapılmalıdır. Mal, ürün ya da eşyanın niteliği bozulan bir durum söz konusu olduğunda memnuniyet azalmaktadır, hatta tatsızlıklar ortaya çıkmaktadır. Dolayısı ile nakliye firmalarına olan güven de azalmaktadır. Her firma güven arz etmemektedir. Bu nedenle kişinin firmaları iyi seçmesi ve araştırması gerekir. Bizim firmamız gereken güveni müşterilerine sağlam dayanaklar ile vermektedir. Nakliye yapılmadan önce sözleşme yapılması bizim firmamızın kalitesini ortaya koyar. Sözleşme tarafların haklarını açıkça belirler ve oluşacak olumsuzlukları önlemeye yardımcı olur. Bu nedenle sözleşme yapılmadan asla taşıma işine başlanılmamalıdır. Aynı zamanda sigorta kapsamı dâhilinde eşyalar taşınmalıdır.
Nakliye öncesinde, nakliye esnasında ve nakliye sonrasında firmanın sizinle kurduğu diyalog, kullandığı üslup kişi açısından fazlasıyla önemlidir. Bizim firmamız her daim müşteri odaklı çalışmıştır. Kişiye değer verdiğimizi her daim görmeniz mümkündür. Çünkü bizim asıl amacımız durumun sizin lehinize sonuçlanması ve sizin memnuniyetinizdir.
Eşya taşıma standartlarını en üst düzeye taşımaya çalışmaktayız. Eşyaları ambalajlama, taşıma ve yerleştirme konusunda her daim sizin yanınızdayız. Teknolojiyi yakından takip etmeye çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için, sizin memnuniyetiniz için gerekli özeni gösterdiğimizi bizi tercih ettiğinizde daha iyi anlayacak ve göreceksiniz.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir