08 Haz 2019

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Sarıyer nakliyat şirketi olarak en kaliteli ve uzman ekiple hizmet vermekteyiz. Sarıyer nakliye şirketi olarak en iyi nakliye şirketlerinin arasına ismimizi yazdırdık, bunun nedeni ise gayretli ve güvenli taşıma yapmamızdır. Herhangi bir taşıma işleminde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve detay bilgiler hakkında müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.
Sarıyer evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz, ister başka şehirlere istersiniz başka semtlere taşımacılık işlemlerinizi yapmaktayız, taşımacılık fiyatlarımız, taşınacak eşyaların nerden nereye gideceği göz önünde bulundurularak belirlenir, yani semtten semte taşımacılıkla semtten şehre veya başka semtten başla şehre taşınacak eşya fiyatları arasında farklar vardır.

Sarıyer Nakliyat

Taşıma işlemi sürecinde, belirlenen tarihte uzman ekiplerimiz belirtilen adrese gelerek eşyalarınızı darbeye dayanıklı ambalaj malzemeleriyle paketler ve taşınacak duruma hazır hale getirir. Paketleme işlemi bittikten sonra uzman ekibimiz eşyaları son derece dikkatli bir şekilde taşıyarak, Sarıyer evden nakliyat şirketimizin aracına düzenli bir şekilde istifler.
Eğer eviniz üst katlarda ise ve yapılan antlaşmada belirtirseniz asansör sistemi kurularak eşyalarınız asansör yardımıyla da indirilebilir, ancak sadece Sarıyer ilçesi içinde asansör sistemi kullanılmaktadır.
Araca taşıma ve istifleme işlemleri sonrasında eşyalarınız yola çıkıyor, eşyalarınızın zarar görmemesi için araçlarımız sarsıntıya özel güçlendirilmiş süspansiyon sistemiyle desteklenmektedir ve araçlarımız çelik kasadan imal edilmişler aracın iç kısmı ise suntalarla destekli bir şekilde kullanılmaktadır, büyük eşyalarınız aracın iç kısmında bulunan aparatlarla sabitlenerek devrilmesi veya çarpması önlenmektedir.
Eşyalar belirtilen adrese getirildikten sonra, eşyalar işinde uzman ekiplerimiz tarafından yeni evinizi taşınır ve sizin istediğiniz şekilde ve istediğiniz konuma yerleştirilir. Ayrılmış eşyalarınız belirtilen yere koyulmak üzere montaj işlemine tabi tutulur, kırılacak veya koli içindeki eşyalarınız sizin isteğiniz doğrultusunda çıkartılıp sizin belirttiğiniz yerlere yerleştirilir veya siz kendiniz yerleştirebilirsiniz.
Taşımız olduğumuz beyaz eşyalarınızı sizin istediğiniz yere konumlandırıp, bağlantılarını yaparak kullanılabilir hale getiriyoruz. Ve son olarak eşyalarınızda herhangi bir tahribatın olup olmadığını kontrol ediyoruz ve sizin onayınızı alarak taşıma işlemini sonlandırmış oluyoruz. Sarıyer evden nakliyat sizleri bekliyor.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir