08 Haz 2019

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Sürekli gelişmekte ve 1987 yılında Başakşehir semtinde kurulmuş olan nakliyat firmamız bulunduğumuz zaman dâhilinde güven içersinde çalışmaya devam etmektedir.
Taşınmak kesinlikle her insan için zor bir iştir. Evdeki her eşyayı kendi arasında sınıflara ayırmak sonra onları zarar görmeyecek şekilde muhafaza etmek ve sonrasında bu tüm eşyaları taşımak gerçekten zahmetli bir iştir fakat Başakşehir Evden Eve Nakliyatfirmamız taşınmak isteyen müşterilerimize en kusursuz şekilde yardımcı olmaktadır. Kısa bir telefon görüşmesi ardından profesyonel ekibimiz evinize veya ofisinize gelmektedir. Kusursuz bir hizmet verildiğine emin olabilirsiniz.
Nakliyat günümüzde büyük önem taşıyan faaliyetlerden biridir.

Çünkü ev veya işyeri gibi mekânlardaki eşyaların taşınması oldukça zordur. İşte bu sırada Başakşehir Evden Eve Nakliyat devreye girmektedir. Firmamızda asansörlü eşya taşıma sistemi kullanılmaktadır. Eşyalar ev içerisinde paketlenerek asansörün ucuna bağlanır. Bu sayede hem eşyalarınızın zarar görmemesi sağlanır hem de güvenli bir şekilde araçlara yerleştirilmiş olunur. Nakliye kapalı ve çelik kasa içinde gerçekleştirilmektedir. Mobilyaların sökülüp takılması ve yerinde montajı yapılmaktadır. Beyaz eşyaların istenilen yerlere yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Araçlarımızda askılı kıyafetler için gardırop mevcuttur.
Evlerinizden aldığımız eşyalarınızı Scania tırları ile taşımaktayız. Firmamız hem şehir içi hem de şehir dışı olmak üzere iki seçenekte kişisel eşyalarınızı taşır. Başakşehir Evden Eve Nakliyat firması için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Nakliyat işlemlerinde taşıma ve paketleme çok önemlidir, eşyalarınıza zarar gelmemesi için de paketleme ve taşıma yapan ekibin profesyonel olması gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalar dışı küçük hava keselerinden oluşan ambalajlarla taşınmaktadır. Koltuk veya deri ve kumaş ile kaplı eşyalarınız streç filmlerle kaplanıp taşınmaktadır. Nakliyatlarda kişisel eşyalarınızda oluşan en ufak hasar bile firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşyaların hasar görmesi sonucunda asla sıkıntı yaşanmaz.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir