08 Haz 2019

Ataköy Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Ataköy evden eve nakliyat şirketi sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmakla birlikte güvenilirliğimizi sarsmadan eşyalarınızı istediğiniz yere taşımaktayız. Ataköy evden eve nakliyat şirketi olarak kendimizi taşımacılık sektöründe kendimizi kanıtlamış durumdayız. İstanbul’un merkezinde vermiş olduğumuz hizmetle eşyalarınızı ister başka bir şehre isterseniz başka bir semte güvenli ve sizin huzur içinde kalmanızı sağlayarak taşıyoruz.
Taşımacılık işlemini en pratik ve en hızlı bir şekilde yapmak için günden güne kendimizi daha çok geliştiriyoruz ve bu eşyaların sıfır hasarla taşınması ve korunması anlamında daha fazla neler yapabiliriz düşüncesiyle çalışıyoruz. Eşyalarınızı taşıma işlemi için özel yapılmış ambalajlarla paketleyip taşımaya hazır hale getiriyoruz. Bu işlem bittikten sonra taşıma işinde uzman ekibimiz belirtilen tarihte belirtilen adrese eşyalarınızı taşıyor. Taşıma süresi içinde eşyalarınız sigorta güvencesi içerisinde oluyor ve size hiçbir ek ücret kalmadan eşyalarınızın başına gelebilecek taşımadan sorunlu zararlarda zararınız karşılanıyor.
Ev taşıma dışında ofis ve fabrika taşıma işlemlerini de özenli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu taşıma işlemi için gerekli araç sayısına ve teknolojiye sahip firmalar arasındayız.
Taşınacak eşyaların montajı için uzman ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz ve kurulumunu yapıyoruz. Taşınan ufak ve kırılacak eşyalarınızı özel ambalajlarla tek tek paketleyip kutulara yerleştiriyor ve bu kutuların içinde ne olduğunu üzerlerine yazıyoruz ve ona göre araca istifleyip taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında uzman ekiplerimiz evinizdeki beyaz eşyaları ve aydınlatma cihazlarınızı söküp yeni evinizde kurulumunu yapıyor ve kullanılabilir hale getirip taşıma işlemini bu şekilde sonlandırıyor.
İsterseniz eşyalarınızı depolayabiliyoruz ve sizin istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabiliyoruz, bu işlem için depolanacak eşyaları depolama işlemi için özel ambalajlarla paketleyiz özel depolarımızda bekletiyoruz ve istediğiniz zamana kadar saklayıp belirtilen tarihte belirtilen adrese gönderiyoruz ve kurulumunu yapıp taşıma hizmetini sonlandırıyoruz. Mutlu ve sorunsuz bir taşımacılık için Ataköy evden eve nakliyat.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir