08 Haz 2019

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Bakırköy Evden Eve Nakliyat 2001 yılında kurulan ve kurulduğu yandan bugüne teknolojinin tüm imkânlarını nakliyat açısından kullanarak en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Kolay ve güvenilir bir nakliyat hizmeti için bizleri tercih etmeniz çok önemlidir. Göreceksiniz ki nakliyat hizmetinin tecrübeli elemanlar ile kolay ve güvenilir hizmeti bizler sunmaktayız. Eski evinizden alıp yeni evinize taşıma işlemlerinde zararsız atlatmanın verdiği keyif ile mutlu olacaksınız. Bakırköy Evden Eve Nakliyat, müşterilerini düşünerek sigortalı nakliyat güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı bir noktadan diğer noktaya en profesyonel şartlarda taşır. Türkiye’nin neredeyse her şehrine nakliyatımız vardır.

Araç sayımızı sürekli çoğaltarak ve personellerimizi belirli iş bilinciyle eğiterek işe hazırlamaktayız. Araç boyutlarımız büyük ve küçük olarak ikiye ayrılmaktadır. Küçük araçlar, küçük çaplı eşyalarınızı taşımak için ve sizin için daha ekonomik olması açısından kullanılmaktadır. Büyük araçlar ise küçük araçlarla topladığımız paketlerin bir arada toplanarak nakliyat işleminin gerçekleşmesi içindir. Şehirlerarası nakliye işlemlerinde eşyaların durumuna daha fazla özen gösterilmesi gerekir çünkü yolda geçen saatler içersinde soğuk, nem ve yağmur gibi hava şartları kişisel eşyalarınıza zarar verebilmektedir. Her türde eşyanız paketlenip taşındığı bir firmadır.

Şehirlerarası yapılan nakliye işlemlerinde tüm kişisel eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınır. Eşyalarınıza zarar geldiği takdirde maddi değerli eşyalarda oluşan tüm hasarlar ödenecektir fakat manevi değerli eşyalarda oluşan hasarlar ise sizin anlayışınıza kalmıştır. Bizlere nakliyat işi için ne kadar önceden haber verirseniz sizin için o kadar ekonomik olmaktadır. Bakırköy Evden Eve Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti için en iyi, en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Firmamız aldığı görevleri başarı ile yerine getirdiği için bu noktalarla gelmiştir ve aynı başarı temposu ile devam etmektedir.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir