08 Haz 2019

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat tam 21 yıldır ger geçen gün müşteri sayısını arttırarak memnuniyet açısından saygınlık kazanmıştır. Siz değerlerli müşterilerimizde evinizi, ofisinizi veya iş yerinizi taşımak istiyorsanız profesyonel ekip ve ekipmanları ile hizmet verdiğimiz firmamızı tercih edebilirsiniz. Nakliye sektöründe hizmet veren firmamız artık ev, iş yeri, banka ve her türlü karayolu nakliye işlerinizde yardımcı olmaktadır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat ev veya ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için büyük önem göstermektedir. Eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni verilen adrese çıkartılması esnasında merdiven boşluğunda oluşabilecek hasarlardan korunabilmek için hava kabarcıklı ambalajlar, battaniyeler ve streç filmlerle eşyalarınızı sararak koruma altına aldıktan sonra taşıma işlemine başlamaktayız. Eşyalarınız da kullanılacak malzemenin yanı sıra müşteri isteğine bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz kolileme işlemi hizmeti de firmamız tarafından siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat firması bünyesinde müşteri eşyalarının hasar görmemesi çok önemlidir ve bu amaçla da elemanlarımıza gerekli eğitimi verip sorunsuz bir nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamızda kullanılan nakliye araçları 10 tekerlekli, 8 tekerlekli ve 6 tekerlekli olmak üzere 3 grup ayrılmaktadır.
Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat firması için ev ve işyeri eşyalarınız sizin için ne kadar önemli ise firma için de o kadar önemlidir. Depolarımız toz, rutubet ve nemden arınmış ortamlardan oluşmaktadır. Depolardaki eşyaların karışmaması için de sınıflandırma sistemi kullanılmaktadır. Her eşyanın diğer eşyalarla karışmasının önüne geçebilmek için özel bölümler oluşturulmuştur. Son olarak ise üzerine örtülen örtüler sayesinde tozlaşma önlenmiş olmaktadır. Bu şekilde iken eşyalarınız daha iyi muhafaza altında kalmış olur. Depolama işleminde evinizden veya ofisinizden eşyalarınızı araçlarımızla gelip almamız ve uygun muhafaza etme koşullarında saklama süresine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir