08 Haz 2019

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Banka taşımacılığı nakliyat işlemleri arasında en zor olanlardandır. Banka taşımacılığı farklı bir uzmanlık isteyen nakliye çeşididir. Banka taşımacılığı hız, kabiliyet ve çok yüksek dikkat gerektiren bir işlemdir. Çok yoğun ve çok dikkatli çalışılması gerekmektedir. Bankada kullanılan bankamatik, resmi belgeler, bilgisayarlar gibi malzemelerin çok iyi muhafaza edilmesi gerekmektedir. Masa, sandalye gibi çizilme ihtimali yüksek eşyalar ayrı ayrı ambalajlanarak özenle taşınır. Bu taşımacılık türü genellikle cumartesi günleri yapılır.

Cumartesi günleri yapılmasının sebebi ise taşıma işi bittikten sonra pazar günü banka içindeki çalışanların düzenlemeleri yapması için gerekmektedir ki pazartesi günü gelen banka müşterilerine yardımcı olabilsinler. Banka nakliye işlemleri için yapılması gereken işlemler vardır. İlk olarak taşınacak olan şubenin içinde bir eşya keşfi yapılmalıdır, evrakların belgelerin nasıl paketleneceği hakkında bir yapılması gerekmektedir ve sonrasında nakliye firmasının banka yetkilisi ile görüşmesi gerekmektedir. Yapılan görüşmelerin ardından nakliyenin nasıl yapılacağı hakkında bir plan yapılır ve sonrasında paketleme işlemi başlar. Bağcılar Evden Eve Nakliyat firmasının Avrupa’dan ithal olarak getirdiği paketler kullanılmaktadır. Banka şubelerinde bulunan ve kullanılan tüm demirbaş ve eşyalar özene paketlenir. Şubenin büyüklüğüne göre birden fazla araç ile nakliye hizmeti verilir.

Özellikle bankamatik ve ATM makinelerini çok özenli bir şekilde paketlenir ve sonrasında taşıma işlemine geçilir. Yükleme ve nakliye sonrasında yeni banka şubesine dikkatli bir şekilde yerleştirilir ve sağlam bir şekilde bank görevlisine teslim edilir. Banka nakliyatında taşınan ATM, bankamatik ve çelik kasalar nakliye firmasının garantisi altındadır. Bu aletlerin veya belgelerin zarar görmesi halinde Bağcılar Evden Eve Nakliyat tüm maddi hasarı öder. Banka nakliye işinde yeterli ekip kadrosuyla tüm saatler hizmetinizdeyiz. Bankanızı taşımak istiyorsanız doğru adres Bağcılar Evden Eve Nakliyat.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir