08 Haz 2019

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Taşınma zamanı yaklaştı ve taşınmak iyice gözünüzde büyüyor. Size yardım edeceklerin listesini mi hazırlamaya başladınız? Aman canım taşınmayı/eşya taşımayı kim sever ki diye mi düşünüyorsunuz? Sorunuzun cevabını hemen verelim: Biz seviyoruz! Taşımacılık işindeki gerekliliklerin farkındayız ve

olarak taşımacılık işlerinizi tam da sizin istediğiniz şekilde yapıyoruz.

Bir nakliyat şirketi en fazla ne kadar iddialı olabilir ki? En fazla bizim kadar iddialı olabilir. Nasıl mı?
Biz Bayrampaşa evden eve nakliyat olarak taşınma kararı alan insanların ne gibi zorluklarla karşılaşacaklarını düşündük ve iç seslerine tercüman olduk. “Ya benim kullanmaya bile kıyamadığım eşyalarım hasar görürse?”. “Komşunun kamyonetine yükleme teklifini kabul mü etseydik?”. “Şu koltuğu ben taşıyabilir miyim acaba?”. “Yok yok nakliyatçılar kırıyormuş öyle duymuştum”.”Ya kayıp falan gelirse başımıza? Sigortası da yok bunların”. “Nasılsa kapının önünden aceleyle bırakıp giderler ne anladım ben bu işten?” Hepsini bizim adımızı duyduğunuzda unutun. İçinizdeki sesle yükselen tek bir cümleye kulak verin: “Ama bu işi düzgün yapanlar da var.” Evet! Bu işi yapacak güvenilecek birilerini arıyorsanız adresiniz Bayrampaşa evden eve nakliyat olsun.
Bizde bu sağlam ve tam teçhizat olduğu sürece korktuğunuz hiçbir şey başınıza gelmeyecek. Bizde bu güvenilir ve deneyimli ekip olduğu sürece arkadaşınızın arkadaşına da teyzenizin oğluna da ihtiyacınız yok. Çünkü bizim tüm amacımız size yardımcı olmak ve her şeyi sizin için ayrıntılı olarak düşündük. Sizi kırılma, dökülme, eşya ağırlıklarını gözünüzde büyütme gibi düşüncelerden muaf ettik. Size kalan küçük detaylar var sadece. Özel ve kıymetli eşyalarınızı kendinize saklayın, gerisini bize bırakın. Unutmayın neyin, nerede, ne şekilde taşınacağını en iyi işin uzmanları bilir.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir