08 Haz 2019

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Bahçelievler evden eve nakliyat şirketi olarak 25 yılı geride bırakmış olmakla beraber bu kadar süre içerisinde sizlere güvenli taşıma için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Geçmişten günümüze yaptığımız işin ciddiyetini hiçbir zaman kaybetmedik ve hep üstüne koyarak ilerledik ve sizlerle beraber bu günlere geldik.
10 araçlık dev kadrosuyla beraber sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vermekteyiz, araçlarımız sarsıntılara karşı güçlendirilmiştir. Ayrıca araçlarımızın içleri suntalarla desteklenmiştir. Taşınacak eşyalar özel ambalaj malzemeleriyle sarılarak taşıma sırasında oluşabilecek hazarlara karşı koruma altına almış oluyoruz. Streç naylon, battaniye ve hava kabarcıklı malzemelerimizle eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketliyoruz, ayrıca oturma grupları, yatak odası takımları ve çocuk odası takımlarınız itina ile sökülüp paketlenir isteğiniz doğrultusunda küçük ev eşyalarınızı paketleyip kolilere yerleştiren profesyonel ekip arkadaşlarımız yeni evinizde eşyaları sizin istediğiniz yere yerleştirerek kurulumlarını yapar ve kullanılabilir hale getirir.

Nakliyat işi yapan diğer firmalar eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz demekten geri durmaz ancak hiçbir sigorta acentesi nakliye sırasında işçilik veya taşıma ile ilgili oluşabilecek hiçbir hasarın sorumluluğunu almaz. Bu yüzden antlaşmış olduğunuz şirketin güvenilirliğine ve kalitesine dikkat etmek en doğrusu olacaktır. Eğer antlaştığınız firmadan sigorta poliçesini isterseniz söylediği yalan ortaya çıkacaktır, Nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden biriside profesyonel ekip çalışanları ve kaliteli araçlar kullandığına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Biz son derece profesyonel ekiplerle beraber Bahçelievler evden eve nakliyat olarak yolumuza devam etmekteyiz. Araçlarımız belli kriterlere göre düzenlenmekte ve geliştirilmektedir. Kaliteli ve güvenli bir şekilde evinizi taşımak istiyorsanız bizi tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır.
Bahçelievler evden eve nakliyat yanında ofis ve banka nakliyatı yapabilecek uzman ekiplerimiz her zaman hizmet vermek için hazırda beklemektedir.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir