08 Haz 2019

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Taşınmanız gerekiyor ama gözünüzde mi büyütüyorsunuz? Hiç tanıdık nakliyeciniz yok mu? Şimdiki nakliye şirketlerine güvenmiyor musunuz? Haklısınız. Okmeydanı Evden Eve Nakliyat olarak bizler bu tür güvensizliklerin farkındayız ve çare olmak istiyoruz. Taşınmanın yorucu bir süreç olduğunu biliyoruz ve bu durumu oldukça kolaylaştırmak için çalışıyoruz.
Tamamen güvenli nakliye merkezli çalışan Okmeydanı Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı emanet olarak bilir ve titizlikle çalışır. Bizde taşınmak için başvuran herkes ”tanıdık” olarak hizmet görür. Telefona sarılıp eniştenizin ablasının kocasına ”sizin bir tanıdık nakliyeci varmış” demenize lüzum yok. Sizin tanıdığınız Okmeydanı Evden Eve Nakliye’dir.

Bizler tecrübeli elemanlarımızla evinize geliyoruz. Her bir eşyanızı titizlikle paketliyoruz. Elemanlarımızın yanında gerekli olan tüm alet edevat bulunacağından sizden herhangi bir şey talep etmiyoruz. ”Aman poşet lazım olur, aman bant bitmiş bant alalım” gibi önlemlerinize gerek yok. Okmeydanı Evden Eve Nakliyat olarak diyoruz ki, ”Bırakın o iş bizde”. Yalnız şunu belirtmeliyiz ki tanıdık olmanın sınırlarını da bildiğimizden özel eşyalarınızı yanınıza sizin almanızı istiyoruz.

Diğer bir kafada şüphe uyandıran hassas mesele mutfak eşyalarıdır. Cam bardaklar, tabaklar, vazolar gibi kırılması olası eşyalar konusunda özellikle titiz davranıyoruz. Peki ya yiyecekler ne olacak? Taşınmadan önce tüm gıda ürünlerini ailecek yiyip bitirmeniz mi gerekiyor? Aman diyelim midenize oturmasın. Mide fesadına lüzum yok, yine elemanlarımız yiyeceklerinizi özenle paketleyip taşıyacaklardır. Tüm eşyalarınız özel malzemelerimizle sargılanır, özenle aracımıza taşınır.

Eşyaları toplarken verilen önem yeterli değil bizler için. Eşya yerleşimi de dikkat ettiğimiz diğer bir adım. ”Eşyaları bırakıp öylece gidiyorlar” diye bir genelleme var nakliye şirketleri için. Biz bu halk efsanesini yalanlıyoruz. Her eşyanız sizlerin istediği gibi yerleştirilir. Diyoruz ya, taşınmak sizin için yorucu olmasın.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir